תפריט סגור

קורס תכנות – תכנות כל הדרך למטרה..

שמעתם כי מתכנתים זוכים למשכורות יפות וכעת גם אתם מעוניינים לעשות את הצעד ולהירשם אל קורס תכנות אשר יבטיח לכם יציבות פיננסית? צעד נבון! אך האם אתם יודעים מהו סוג הקורס אליו תרצו להירשם? מבולבלים? אנו נעזור לכם.
 
קורס תכנות- אז והיום

בעבר, כל אדם אשר רצה לעסוק בתכנות היה צריך להגיע להחלטה באם הוא מעוניין להירשם אל לימודי מדעי  המחשב באוניברסיטה, מסלול ארוך של ארבע שנים עם דרישות גבוהות מאוד, דבר אשר יצר מצב בו רבים לא יכלו ללמוד כיצד לתכנות, אם בגלל הדרישות הגבוהות או אם בגלל המסלול התובעני.

חלק מאותם אנשים ישבו בבית ועסקו בלמידה אוטו דידקטית, אשר לא תמיד הבטיחה להם אפשרות לעסוק בתחום. כיום, קיימת אפשרות להירשם אל
קורס מחשבים תכנות קצר וממוקד ולהגיע אל אותה משרה בה תמיד רציתם. מעוניינים בפרטים נוספים אודות קורס מחשבים תכנות, השאירו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.
 
מה לומדים בקורס תכנות?

קורס תכנות יספק לכם את הידע והשליטה בנושאים הבאים:

 • שפות תכנות- בקורס תלמדו את אותן שפות תכנות בהן אתם מעוניינים.
 • ניתוח אנליטי- יינתנו לכם כלים שונים לניתוח בעיות שונות בקודים של תוכנות קיימות.
 • תרשימי זרימה- תקבלו כלים לבניית תרשימי זרימה ומבנה לוגי נכון של תוכנית המבוססת על קוד מסוים או מספר שפות תכנות.
 • תוכניות- תלמדו כיצד לכתוב בצורה הנכונה תוכניות שונות.
 • אלגוריתמים- כתיבה של אלגוריתמים שונים.

בחירת קורס תכנות

ישנם שלושה מאפיינים מרכזיים אשר מאפיינים את כל קורסי התכנות וחשוב מאוד לבצע את הבחירה הנכונה של הקורס בהתאמה מלאה ליכולות שלכם:

 • תחום טכנולוגי- ישנם תחומים שונים בעולם המחשבים ולכן חשוב כי תבחרו את התחום בו אתם מתעניינים וזה בו אתם מעוניינים לעסוק לאורך זמן. ניתן לבחור קורס תכנות אשר מלמד שפות תכנות וכל הקשור אל מערכות הפעולה, ישנם קורסים המלמדים תכנות של מערכות מידע שונות (SAP,ERP  ועוד), תכנות הקשור אל עולם האינטרנט ובניית אתרים, תכנות מערכות זמן אמת ותחומים נוספים.
 • היישומים- כאן מדובר על אותם יישומים להם אתם מעוניינים לכתוב את קוד התכנות. יישומים אלו יכולים להשתייך אל תחום המערכות הפיננסיות של הבנקאות ושוק ההון, יישומים באינטרנט, גרפיקה ממוחשבת ועוד.
 • שפת תכנות- שפות התכנות הנלמדות בקורס, ביניהם שפות על, שפות סף וכן שפות מסוימות המותאמות רק לתחום מסוים בעולם המחשבים. יש לקחת בחשבון כי ישנן 27 שפות תכנות שונות ולכן חשוב מאוד לברר כי אכן שפות התכנות אותן תלמדו בקורס ישמשו אתכם בהתאם לתחום בו תהיו מעוניינים לעבוד.

קורסי תכנות- לימודים ועלויות

העלות של קורס תכנות  תלוי בהיקף הלימודים, רמת הקורס והמוסד בו הוא נלמד. יש לקחת בחשבון כי טווח המחירים של קורסי תכנות שונה מאשר
קורס אופיס או קורסים שונים להכרת המחשב. כאן המחירים נעים בין כמה אלפי שקלים חדשים לבין כ- 10,000 ₪.

אם תסיימו את הקורס בהצלחה במוסד בעל מוניטין, קרוב לוודאי שתוכלו להחזיר את ההשקעה תוך חודש עד חודשיים. כיום, המוסדות המוכרים ביותר בהם מועברים קורסי תכנות וזאת משום השתלבותם של בוגרים רבים במקומות עבודה הם נס טכנולוגיות, בית ספר להנדסאים של הטכניון, סלע וג'ון ברייס.
 
קורס תכנות- נקודות חשובות

 • רמות- קורסי תכנות מוצעים ברמות שונות וכל אחד יוכל לבחור בקורס בסיסי או קורס מתקדמים בהתאם לרמת הידע והכישורים ההתחלתיים שלו.
 • כמה זמן- ישנם קורסים הנמשכים 4 חודשים ומהווים השלמה לבסיס קיים וישנם קורסים אשר יכולים להימשך שנה ויותר.
 • מתכונת- רוב המכללות מציעות קורסים במתכונת ערב, בוקר או מתכונת של יום אחד בשבוע.
 • היכן ניתן ללמוד- ניתן ללמוד לימודי מחשבים מסוג תכנות באוניברסיטאות, מכללות שונות, מורים פרטיים ובתי ספר למחשבים.
 • תעודה- טרם ההרשמה לקורס חשוב לברר מהי התעודה הניתנת בסיומו והאם היא אכן תשמש אתכם בצורה הטובה ביותר כאשר תנסו לזכות באותה משרה בה אתם מעוניינים.

מעוניינים בפרטים נוספים אודות קורס תכנות? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם עם כל הפרטים וכל המחירים. רשמו את הפרטים לכם ואנו נתקשר בהקדם.