תפריט סגור

קורס קידום אתרים – כי כל אחד זקוק לקידום

קורס קידום אתרים

ישנם מיליוני אתרי אינטרנט ברשת הוירטואלית. סבורים כי אתם יכולים לקדם אתרי אינטרנט של עסקים, חברות ואנשים פרטיים לראש רשימת התוצאות? מעוניינים בהכנסה נאה לאורך זמן באחד התחומים החיוניים ביותר ברשת הוירטואלית? הגיע הזמן להירשם אל קורס קידום אתרים
 
קידום אתרים משתלט על העולם הווירטואלי

קורס מחשבים קידום אתרים הוא אחד הקורסים הפופולאריים ביותר בעולם כיום. מקדמי אתרים נדרשים לכל אתר אינטרנט וידועים כקוסמים אשר מסוגלים להפוך אתר קטן ועלום של חברה לא ידועה לאתר מוכר המופיע בדירוג גבוה ברשימת התוצאות של מנוע החיפוש של גוגל וכתוצאה מכך מביאים לאותו אתר כמות גדולה של מבקרים שיכולים להפוך לקונים פוטנציאליים ולקוחות קבועים.

ישנן שיטות שונות לקדם אתר אינטרנט וקורסים לקידום אתרים ילמדו אתכם את מגוון השיטות ויעניקו לכם היצע גדול של כלים בהם תוכלו להשתמש על מנת לקדם את אתרי האינטרנט של הלקוחות שלכם. כל השיטות והכלים ישמשו אתכם לשם העלאת דירוג אתר האינטרנט של הלקוח במנוע החיפוש בצורה בה תנועת המבקרים תהיה גדולה יותר ואל אותו עסק יפנו לקוחות איכותיים המעוניינים באותו שירות או מוצרים אותם הוא מציע.
 
קידום אתרים- לומדים שיטות שונות של קידום 

 • SEO- קידום האתר על ידי אופטימיזציה. כאן תלמדו כיצד לבדוק את תקינות מבנה אתר האינטרנט והאם הוא אכן נהנה בהתאם לכללי הקידום, האם הקוד באתר תקין, הצורה בה המסר של האתר מועבר, ממשק המשתמש ובהתאם תוכלו להחליט מהו התוכן האיכותי המותאם לאתר ומה הם מושגי המפתח הרלוונטיים לתוכן זה, בניית קישורים נכנסים ויוצאים אותם תהיו מעוניינים להטמיע באתר, שיתופי פעולה עם אתרים באותה רמת דירוג ועוד.
 • SEM- כאן מדובר על קידום האתר באמצעות שיווק. בחלק זה תלמדו כיצד לבצע פרסום של האתר במנועי החיפוש, תוכנית הפרסום של גוגל אדוורדס, מהי שיטת חיוב PPC, כתיבה של מודעות פרסום ועוד.
 • SMO- ניתן לבחור גם קורס מחשבים קידום אתרים באמצעות מדיות חברתיות. כאן תלמדו כיצד להוסיף כל מיני יישומים של אותה מדיה חברתית באתר הלקוח, כמו למשל רסיסי מידע (RSS), כפתורי שיתוף, סקרים שונים ועוד. בנוסף, תלמדו כיצד לפעול במדיות חברתיות שונות במטרה לקדם את אתר הלקוח. (כתיבה בבלוגים שונים, פורומים וכתיבת תגובות, דפי עסק בפייסבוק, פרסום בטוויטר תוך ציון קישורי אתר הלקוח ועוד.

בנוסף, בקורס קידום אתרים תלמדו:

 • מחקר של מילות מפתח
 • קידום אתרים מושגי יסוד
 • ההבדל בין קידום ממומן לקידום אורגני
 • מבוא קורס תכנות HTML (לא בכל המכללות)
 • כל הדרכים לביצוע אופטימיזציה לאתר ועוד

קידום אתרים- היכן לומדים?

מכללה שעות הערות
נס טכנולוגיות 120 שעות הרצאות, סימולציות, תרגול
נט מרקט 60 שעות- 4 מפגשים המרצים הם יזמי אינטרנט ואנשי שיווק
ג'ון ברייס פעם בשבוע מתכונת יומית
מטרקיס 112 שעות 72 שעות הדרכה פלוס 40 שעות המוקדשות לפרויקט אישי של המשתתף
מדיאטק 204 שעות 100 שעות מוקדשות לפרויקט אישי+ ליווי אישי במהלך ולאחר סיום הקורס
דעת השרון 170 שעות קבוצות קטנות. תקופת התמחות בשכר
ניו מדיה 280 שעות 180 שעות תרגול ולמידה באופן עצמאי. ניתן לבחור מסלול בוקר או ערב

 
קורס קידום אתרים- נקודות חשובות

 • עלויות- העלויות משתנות בהתאם למספר השעות של הקורס, התכנים הנלמדים ומוניטין המכללה. העלויות נעות בין 4500 ₪ לבין כ- 10,000 ₪.
 • שעות- היקף השעות של קורס לימודי מחשבים למטרת קידום אתר נע בין 40 שעות לכ- 280.
 • תעסוקה- ישנן מכללות המבטיחות לנרשמים אפשרות השמה לאחר הקורס.
 • אפשרויות העסקה- ניתן לעסוק בתחום כעצמאיים או כשכירים.

 
מעוניינים במקצוע מאתגר המבטיח הכנסות נאות? אם יש לכם שאלות ואם אתם מעוניינים שטובי המומחים ימליצו לכם על קורס קידום אתרים המתאים לכם, אתם מוזמנים לרשום את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.