תפריט סגור

קורס מחשבים – איזה קורס מתאים לך

קורס מחשבים

 
קורס מחשבים- מהי רמת הידע שלכם?

הכלי הראשון אשר יעזרו לכם להגיע להכרעה לגבי הקורס המתאים לכם הוא הידע שלכם. חשבו האם אתם יודעים כיצד לפתוח את המחשב, לפתוח בו תיקיות, לגלוש באינטרנט ועוד. אם התשובה שלילית בוודאי תשמחו לשמוע כי אינכם היחידים, ישנן מגוון קורסים של הכרת המחשב ויישומי המחשב שעורכות המכללות המוכרות מדיאטק, ג'ון ברייס ועוד.

אם כבר למדתם להכיר את המחשב אך אתם מעוניינים להעשיר את הידע שלכם בתחום יישומי המחשב הבסיסיים, כמו למשל בשימוש במעבד תמלילים, דו"חות אלקטרונים ועוד, תוכלו לבחור קורס אופיס אשר כולל את כל היישומים או קורס של יישום אחד אותו אתם מעוניינים להכיר,.
ככל שרמת הידע שלכם במחשבים תהיה עשירה יותר כך תוכלו לכוון לקורסים מקצועיים לקריירה, כמו למשל קורסים שונים של תכנות, קורס בניית אתרים, קורס בדיקות תוכנה ועוד.

קורס מחשבים- מה מעניין אתכם?

הכלי השני שיעזור לכם להחליט מהו קורס מחשבים אליו אתם מעוניינים להירשם הוא תחום העניין. בררו עם עצמכם מה מושך אתכם? האם תמיד חלמתם לבנות אתרי אינטרנט? האם אתם מעוניינים לכתוב את הקוד/השפה של התוכנות ? האם תמיד מציינים עד כמה אתם טובים בתקשורת בינאישית ומכירות? בהתאם לתחום העניין שלכם תוכלו להחליט מהו התחום בו אתם מעוניינים להתמקד.
 

קורס מחשבים- קורסים בתחומים שונים

  • הכרת המחשב- כאן מוצעים לכם קורסים שבהם תלמדו כיצד לתפעל את המחשב, יישומי אופיס, הכרת האינטרנט ועוד.
  • תכנות- תכנות של אתרי אינטרנט, תכנות מערכות מידע , תכנות בשפת C, JAVA  ועוד.
  • גרפיקה- תוכנות גרפיות כמו למשל פלאש, אילוסטרייטור, מאיה, פוטושופ ועוד.
  • אינטרנט- בניית אתרים, קידום אתרים, עיצוב, בדיקות לממשקי אתרי אינטרנט ועוד.
  • טכנאים- קורס טכנאי חומרה, טכנאי תוכנה, טכנאי רשתות של מיקרוסופט.
  • מכירות ופרסום- קורס מרקום, קידום אתרים, SEM ועוד.

זוהי רק רשימה חלקית של קורסים במחשבים. תמיד יש לחשוב איזה תחום מעניין אתכם בחיים ובהתאם לבחור את קורס המחשבים המתאים לכם.
 

קורס מחשבים- כמה הוא יעלה לכם?

המחירים של קורסים למחשבים משתנים בהתאם להיקף החומר, השעות של הקורס, הניסיון והמוניטין של המרצים והמכללה ושיטת הלימוד.

  • קורסים בהכרת המחשב יעלו בין 1000 ל- 4000 ₪.
  • קורס בניית אתרים יעלה בין 3000 ל-15,000 ₪.
  • קורסים של תכנות- יכולים לעלות מ- 3000 ₪ ועד 8000 ₪ ואף יותר.

חשוב לדעת כי רוב המכללות מקבלות את כספי הפיקדון של חיילים משוחררים וכיוון שקיימת תחרות גדולה בין המכללות משתלם לברר מהם המבצעים שכל מכללה מציעה.
 
החלטתם כי אתם מעוניינים לבנות קריירה? תנו למומחים שלנו לעזור לכם למצוא קורס מחשבים אשר יענה על דרישותיכם ויאפשר לכם להגשים את אותו חלום. השאירו את הפרטים ואנו נחזור בהקדם.