תפריט סגור

קורס בניית אתרים – קבלני הבניין של העולם הווירטואלי

בניית אתרים

לעיתים נדמה לכם כי אתם מבלים באינטרנט יותר מאשר בעולם האמיתי? מתרגשים כאשר אתם רואים אתרי אינטרנט מרשימים? מעוניינים לנצל את זמן הישיבה שלכם מול המחשב על מנת לייצר הכנסה מרשימה? הגיע הזמן להירשם אל קורס בניית אתרים.
 
קורס בניית אתרים – "בונים בניינים" ברשת הוירטואלית

אין עסק או חברה אשר אינם זקוקים לאתר אינטרנט מרשים אשר ימתג אותם ברשת ויוביל אליהם אלפי גולשים אשר מוגדרים כלקוחות פוטנציאליים. אם הגעתם לאתר שלנו קרוב לוודאי שגם אתם מעוניינים להיות שותפים להצלחה של חברות אלו על ידי כך שתבנו להם את אותו אתר אינטרנט מרשים אשר ימלא את כל מטרותיהם בצורה הטובה ביותר.

בניגוד לאנשים אשר נרשמים אל קורס אופיס במטרה ללמוד את יישומי המחשב הבסיסיים אשר ישרתו אותם במקום העבודה או בלימודים, ובניגוד לכל הנרשמים אל קורס תכנות שמטרתם ללמוד שפת תכנות שתאפשר להם לבנות אפליקציות ותוכנות שונות אשר ישתלבו באתר אינטרנט או ברשת האינטרה נט של החברה, קורס בניית אתרים מתאים לאנשים אשר אוהבים את העולם הווירטואלי, חושבים שיש להם כשרון יצירתי וסבורים כי הם מסוגלים להיות מנהלי פרויקטים.

ניתן להירשם אל קורס בניית אתרים במכללות מובילות, כמו למשל האקר יו, ג'ון ברייס, מכללת היי טק, המכללה למינהל, ניו מדיה ועוד.
 
קורס בניית אתרים- האם אתם מתאימים?

בניית אתר אינטרנט משמע להיות המנהלים של פרויקט בניית האתר ולחלוש על:

 • אפיון- עבודת הכנה מקדימה של אפיון אתר בהתאם לאופיו של העסק או הלקוח המזמין את האתר.
 • תכנות- בונה אתרים יכיר ויוכל להתאים את הפלטפורמה המתאימה ביותר לבניית אתר האינטרנט של הלקוח (אם מדובר בפלטפורמת וורדפרס, ג'ומלה ועוד) וכן יכיר את שפות התכנות השונות (JAVA, HTML, JAVASCRIPT ועוד).
 • עיצוב- בונה האתרים יהיה בעל כישורים בתחום עיצוב אתרים או יעבוד בשיתוף פעולה עם מעצב אתרים תוך שהוא מוודא כי האפיון של האתר מובן למעצב וכי הקו הסגנוני של המעצב משרת את כל המטרות של הלקוח ומוסכם עליהם. בנוסף, הוא יוודא כי המעצב ישתמש בגופנים המתאימים ביותר לאופיו של העסק המזמין את האתר והעיצוב הגרפי יהיה מרשים ומסקרן.
 • קידום- בונה אתרים תמיד יבנה את האתר תוך התאמתו לפעולות קידום שונות ברשת.
 • תוכן- בונה האתר ידאג לכל המלל אשר באתר, אם מדובר במלל שיווקי, אינפורמטיבי ועוד.
 • ממשק ידידותי- בונה אתרים ידאג לכך שממשק המשתמש יהיה ידידותי לתפעול וכי לגולש תהיה אפשרות למצוא את מבוקשו בקלות (מפת אתר).
 • שילוב של אלמנטים שונים- הידע של הבונה חייב לכלול אפליקציות שונות ופיתוחים שונים אשר ישמשו את העסק בצורה הטובה ביותר, כמו למשל כפתורי קישורים לרשתות חברתיות, אפשרות לשלב באתר פורומים, מערכת ניוזלייטר, מערכת כניסה פנימית, טופס 'צור קשר' למנויים וצורות התקשרות שונות באמצעות האתר.

קורס בניית אתרים- אורך הקורס ועלויות

אם בעבר, התכנים שנלמדו בקורס בניית אתרים היו זהים לכל המכללות אשר הציעו קורס זה, כיום סוגי האתרים, שפות התכנות והפלטפורמות השונות עליהם הם נבנים הולידו קורס בניית אתרים הכולל תחומי לימוד שונים וזאת בהתאם לאתרים אותם תהיו מעוניינים לבנות.

ישנם קורסים המיועדים לבוני אתרים המעוניינים ללמוד כיצד להקים אתרי אינטרנט על פלטפורמת וורדפרס, אחרים על פלטפורמה אחרת של קוד פתוח, בניית אתרי ג'ומלה, קורס בניית אתרים מסחריים, תדמיתיים, קורס בניית אתרים ב- PHP, בניית אתרי דרופל, בנייה בדוט.נט ועוד.בנוסף, ישנם מסלולי לימוד ארוכים אשר כוללים מספר תחומים.

קורס מחשבים של בניית אתרים יכול להימשך מספר חודשים, שנה ואף תקופת זמן ארוכה יותר. העלויות משתנות גם כן וטווח המחירים נע בין מספר אלפי שקלים לבין עשרות אלפי שקלים וזאת בהתאם לתכנים הנלמדים, אורך הקורס ו המוניטין של המכללה ומרציה.
 
קורס בניית אתרים- נקודות שחשוב לדעת

 • שעות- קורס בניית אתרים מקיף יארך לא פחות מ- 300 שעות.
 • שפות- קורס טוב חייב לכלול: HTML, JAVASCRIPT, PHP,CSS.
 • קוד- יש לקחת בחשבון כי הקוד הפתוח שולט כיום בתחום בניית האתרים ולכן אין טעם ללמוד בקורס שבו ה- ASP.NET היא העיקר.
 • דרופל- לימודי בניית אתרים בדרופל לא מתאימה לבונה אתרים מתחיל ולכן יש לשקול קורס המציע בניית אתרים בדרופל רק לאחר כמה שנות ניסיון בתחום.
 • מכללה- בקשו מהמכללה להיכנס אל שיעור ניסיון בטרם אתם בוחרים לתת לה את כספכם.

 
המומחים שלנו יעזרו לכם לבחור בקורס בניית האתרים המתאים לכם ביותר. השאירו את הפרטים שלכם וטובי המומחים יחזרו אליכם ללא כל עלות או התחייבות.