תפריט סגור

לימודי מחשבים – אם אתה לא שם אתה לא קיים

לימודי מחשבים

בשנת 2019 הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בישראל פרסמה כי בוגרי מדעי המחשב מרוויחים כ- 16,000 – 18,000 ₪ לאחר 3 שנות עבודה. דבר אשר ממחיש את הצורך העצום במתכנתים. מעוניינים להתקדם בחיים? לימודי מחשבים הם התשובה. 
 
לימודי מחשב- מה הם?

העולם מונע כיום על ידי מחשבים וכל אחד מאיתנו אשר מעוניין להצליח להתקבל למשרה נחשקת, לתפקד כראוי במקום עבודה, לקרוא מידע ולבצע רכישה חייב להיות בעל גישה ידידותית למחשב ולדעת כיצד לתפעל אותו.

כמעט כל אדם שני במדינת ישראל נרשם כיום אל לימודי מחשב. בעבר, רוב הפעולות בוצעו בצורה ידנית, כיום כל פעולה מינורית ככל שתהיה נעשית על ידי שימוש במחשב ולכן כל מקום עבודה דורש מהמזכירות שלו, מהפקידות ומכל אדם המגיש מועמדות לתפקיד זה או אחר בחברה להיות בעל מיומנויות בסיס של קורס הכרת המחשב.

אם בעבר, רק "הגאונים" נרשמו ללימודי מחשבים, כיום אנשים מכל שכבות האוכלוסייה נרשמים אל קורס אופיס בו הם לומדים כיצד להשתמש במעבד תמלילים, אקסל, תוכנת מצגות ותוכנות נוספות אשר חיוניות בכל מקום עבודה. בנוסף, אנשים רבים נרשמים אל קורס תכנות וזאת על מנת לעבוד בפיתוח של תוכנות ואפליקציות שונות למערכות מחשוב וסמארטפונים ורשימת הקורסים עוד ארוכה.
 
לימודי מחשב- לאיזה קורס כדאי להירשם?

  • קורס אופיס- כאן מדובר על חבילת תוכנות של ענקית המחשבים, חברת MICROSOFT. חברה זו המציאה מספר יישומי מחשב בסיסיים ובחרה לקרוא להם חבילת אופיס. נכון להיום, ידיעת יישומי אופיס הכרחית לכל אדם המעוניין לעבוד בכמעט כל מקום עבודה, שכן כל דו"ח, פעולה הקשורה אל ניהול נתונים, כתיבת מכתבים וכל מסמך אחר מתבצעת באמצעות יישומים אלו.

    חבילת אופיס כוללת מעבד תמלילים, גיליון אלקטרוני, תוכנת מצגות וכן תוכנת דואר. קורס אופיס הוא קורס אליו צריך וניתן להירשם גם אם אינכם מהוקצעים בכל מיומנות הקשורה אל המחשב. נכון להיום, חבילת יישומים אלו מוגדרים כיישומים הפופולאריים ביותר בעולם ולכן ישנם מאות קורסים הנפתחים מדי שנה במטרה ללמד אתכם כיצד להתנהל עם התוכנות ולהפיק מהם את המקסימום.

    מעוניינים במידע נוסף אודות קורס אופיס? השאירו את הפרטים שלכם וטובי המומחים יחזרו אליכם על מנת להציע לכם את הקורס המתאים לכם ביותר. כל זאת ללא עלות או התחייבות כלשהי.
  • קורס תכנות- בחירת קורס תכנות צריך להתבסס על שפת התכנות בה תהיו מעוניינים לתכנת. כיום, ישנן שפות תכנות רבות, ביניהן שפת JAVA, שפת C על כל גרסאותיה, שפת קובול ושפות תכנות רבות נוספות עליהם נרחיב במאמר על קורס תכנות. כיום, אנשים אשר עברו קורס תכנות וצברו וותק של מספר שנים מגיעים למשכורות אשר עולות על עשרת אלפים ₪ בחודש ומדי שנה הצורך במתכנתים והשכר של המתכנתים מאמיר.
  • קורס בניית אתרים– מעוניינים לתפוס תפקיד מרכזי בעולם הרשת הווירטואלי קורס בניית אתרים וכן קורס קידום אתרים הם התשובה. כאן תלמדו לבנות אתרי אינטרנט תדמיתיים ומסחריים, פורטלים ועוד לכל אדם פרטי או חברה. אם אתם מעוניינים ללמוד כיצד לשווק ולקדם את אתר האינטרנט על מנת שייחשף למיליוני גולשים, אתם מוזמנים להירשם אל קורס קידום אתרים.

לימודי מחשבים- איפה וכמה?

  • השכלה גבוהה- כיום, כל אוניברסיטה וכמעט כל מכללה מציעים לימודי תואר ראשון בתחום מדעי המחשב. באוניברסיטאות עלות כוללת של הלימודים תהיה בסביבות עשרת אלפים ₪, במכללות העלות יכולה להאמיר עד כ- 27,000 ₪. יש לקחת בחשבון כי מדובר בלימודים אשר אורכים בין שלוש לארבע שנים.
  • מכללות- יש אפשרות להירשם אל קורס מחשבים ספציפי במכללות שונות, כמו למשל מכללת נס, מכללת ג'ון ברייס, מכללת האקר, סלע וכן במסגרת לימודי תעודה של מכללות שונות בישראל (מכללת אורט ועוד). כאן העלות תהיה בהתאם לסוג הקורס, הפופולאריות שלו והתכנים הנלמדים בו. עלות קורס מיומנות המחשב יכול להעלות כ- 1500 ₪ ואילו קורס תכנות יכול להגיע לכ- 13,000 ₪ ואף יותר. יש לקחת בחשבון כי העלות עבור קורס מחשבים תחזיר את עצמה תוך פרק זמן קצר.

 
מעוניינים שהמומחים שלנו יתאימו לכם קורס מחשבים, יעדכנו אתכם בדבר עלויות ויאתרו את המכללה או הבית ספר הקרוב ביותר למקום מגורכם? השאירו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.